➲ Survival/RPG, Oneblock, Custom recepty a enchanty, Levely, Dungeony, Rybaření, Kreslení, Eventy a další!

Verze: 1.17 - 1.20.x

Oneblock Heroes: Speciální oneblock server s Questy, levely, mob-arénama, výzvama, minionama či vylepšeními v oblasti hornictví a lovectví. To pravé pro grind hráče, takový oneblock jinde nenajdeš!

Magical Survival: Survival server s prvky rpg, levely, boss-landem a dungeony a řadou vylepšení, včetně kouzel.

GameRealms ti přináší unikátní a dlouhodobý herní zážitek, který jen tak neomrzí. Zaměřujeme se primárně na survival a oneblock servery, s nádechem RPG žánru. To znamená, že zde nechybí ani bossové, dungeony, levely a nebo magické runy či hůlky.

Nabízíme také resource pack s vlastními modely a texturami. Můžeš zde najít přes stovku custom enchantů a receptů, včetně zbraní a zbrojí. Parádně zpracovaný survival systém. Každý hráč zde může mít své vlastní území a lze ho vyzdobit také dekoracemi! Nechybí zde ani naprosté základy, jako jsou odměny za playtime, ekonomika, hráčské shopy, inzeráty, denní mise a eventy.

Naše servery jsou detailně propracované díky dlouholeté zkušenosti již od roku 2013. Používáme také značnou část vlastních pluginů, které server o něco více zdokonalí. Pro survival dostupná také Dynmapa na webu!

Navíc pracujeme na nových serverech a updaty jsou zde prakticky denně ❤️

➲ IP: mc.gamerealms.cz ➲ Discord: https://discord.gg/gamerealms ➲ Instagram: https://www.instagram.com/gamerealmscz/ ➲ TikTok: https://www.tiktok.com/@gamerealms.cz

GameRealms.cz - Oneblock 🧩 Survival/Rpg ✨ Bossové/Crafting 🔥 Enchanty ➰ [1.17- 1.20.x] banner