Dobrodružství v Minecraftu má mnoho podob. Chop se svého meče a probojuj se k němu v minihrách na našem serveru!

UPOZORNENÍ: HLASOVAVANÍM ZDE NEZÍSKAŠ ŽÁDNE BONUSY NA SERVERU!!!(Kromě dobrýho pocitu)

Majitel je YouTuber GEJMR

Jak se připojit?

  1. Krok - Zapněte si Minecraft launcher.

  2. Krok - Na server se můžete připojit pouze s Minecraftem na jedné z těchto verzí: 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14 nebo 1.15.

  3. Krok - Zmáčkněte tlačítko Multiplayer, pak Add server a do políčka Server Adress zadejte adresu: play.survival-games.cz (pokud Vám tato adresa nebude fungovat, zkuste tuto: mc.survival-games.cz)

  4. Krok - Připojte se na tento server. Po připojení napište do chatu: /register vaseheslo vasehesloznovu (příklad: /register auticko48 auticko48)*

  5. Krok - Při dalším příhlášení na server použijte příkaz: /login vaseheslo (příklad: /login auticko48)

  6. Krok - Skočte do portálu, který Vás portne na lobby. Odtud si již můžete vybrat, kam půjdete.

*pozn. ke 4. Kroku - Pokud na serveru místo "/register heslo heslo" máte "/login heslo" znamená to, že je tento nick již zaregistrovaný. Jestli ses ale ješte nepřihlásil pod tímto účtem, kontaktuj [email protected]. Kompletní návod najdeš na https://www.survival-games.cz/originalni-ucet nebo https://www.survival-games.cz/warez-ucet, podle toho jaký máš účet.

Jak si koupím VIP nebo Swagger?

Návod na https://survival-games.cz/vip.

Naše minihry:

Na našem serveru najdeš spoustu úžasných miniher jako Buildbattle nebo taky Bedwars a Eggwars. Kompletní list miniher bude přidán později.

Hicoria V této hře múžeš najít různé experimentálni minihry, jako třeba The Bridges nebo Battle Royale. Do téhle experimentálních miniher se dostaneš cez NPC-čko jménem Hicoria, které je pri YouTube buttonu.

Rádi bychom vás informovali o nové možnosti otevřeného náboru na pozici Helper a Builder. Pokud máte zájem a chuť pomoci našemu serveru, tak stačí, když vyplníte daný formulář a vyčkáte, zdali vám přijde pozvánka do druhého kola samotného pohovoru. Za předpokladu, že formulář vyplníte vícekrát v časovém intervalu kratším 30 dnů, tak budete automaticky vyloučeni.

Přihlásit se můžete na: https://docs.google.com/forms/d/1q3lAyHBg4wyXwAxr0Gy5pcNVOm2uqPOA6nybS6PiTBk/viewform?edit_requested=true (pro Helpery) nebo na https://bit.ly/SGBuilders (pro Buildery)

Survival Games | 1.8 - 1.15 banner