StarCraft Je server s minihry a spoustu zábavy. Server má bezva komunitu a kvalitní admin team. Máme také vlastní resource packy kde jsou custom věci.

Minihry:

  1. Boxfight Boxfight je minihra kde jste ve velkém boxu těžíte survoviny ty pak prodávate obchodníkům kupujete si za coiny věci s kterýma pak bojujete proti ostatním hráčům. Na boxfight jsou taky různé zóny kde jsou specialní nastroje a brnění.

  2. Survival Survival je minihra, ve které se hráči spawnují v neznámém prostředí a musí shromažďovat zdroje, stavět si přístřeší a bránit se nepřátelům. Náš survival nabízí custom modely jako třeba zbraně a brnění a nástroje. Máme survival dělaný na styl ekonomiky takže zde máme shop aukce trade miniony a chest shop.

  3. Skyblock Skyblock je minihra, ve které se hráči spawnují na malém ostrově v oblacích a musí si vybudovat svůj svět shromažďováním zdrojů a pěstováním plodin. Na skyblock máme také custom modely jako zbraně nástroje a brněni. Skyblock obnáši spoustu ekonomiky pvp arénu aukce shop.

  4. Kitpvp KitPvP je minihra, ve které si hráči před bojem vyberou sadu (kit) s vybavením a předměty. Kitpvp obnáší tabulky rekordů za které pak dáváme odměny.

  5. Bedwars Bedwars je minihra, ve které se týmy snaží zničit postele soupeřů. Každý tým má na svém ostrově vlastní postel, kterou musí chránit. Pokud je postel zničena, členové týmu se po smrti už nerespawnou. Vítězí ten tým, který jako poslední zbyde s nepoškozenou postelí.

Na serveru lze koupit vip na našem webu a také se lze připojit na náš discord (https://dsc.gg/starcraft-fun) Tak na co čekáš přiď si k nám zahrát rádi tě přivítáme. Team Starcraft.fun

starcraft thumbnail