| O SERVERU Luminar.cz je Java/Bedrock 1.20.1 server zaměřen primárně na Survival, který se vzdaluje od základní Vanilla hry. Používáme Resource Pack pro zlepšení herního zážitku a přidání nových entit a itemů.

Najdeš u nás Survival, OneBlock. Samozřejmostí serveru je také Zábavný a Komunikativní AdminTeam, který je vždy dostupný ve stanovený čas jak na serveru, tak na Discordu. AdminTeam je otevřený hráčům, takže si s nimi kdykoliv můžeš popovídat ❤️

| SURVIVAL SPIRITUAL Survival už je taková dobrá klasika 😉

Náš Survival server nabízí vlastní a jedinečné Dungeony, Ability na itemech, Lepší pece, Odměny za připojení, Speciální kopání, Speciální rybaření, Speciální generaci světa, Aukci, Kopací bloky, Ender skladiště, Baťůžky, Autoprodejní bedny, Více druhů obchodů, Questy, Kolektor svět a spousty dalších super věcí.

| ONEBLOCK Pokud nemusíš Survival, OneBlock budeš mít rád

Náš OneBlock server nabízí tempfly, Odměny za odehraný čas, Muzeum, Až 500 speciálních dungeon levelů + speciální mobové, Pořádný počet questů, Speciální potiony, Skladiště /sk, Speciální rankup systém, Až 15 fází, Vypočítaná ekonomika, Rovnováha mezi p2w hráči, Aukce, Až 6 hlasovacích stránek a spousty dalších super věcí.

Nově Přidaný Slimefun

| INFORMACE IP: luminar.cz (Bedrock pe.luminar.cz Port 31245- BEDROCK HRÁČÍ NEUVIDÍ SPECIÁLNÍ MOBY!!! DOPORUČUJEME POJAVLAUNCHER)

Luminar.cz banner