Jsme minecraft server, který působí na československé scéně již od roku 2018. Nabízíme spoustu kvalitních serverů (viz níže) s primárním zaměřením na ekonomiku.

NOVINKA: GenBlock Season 2 Zažij plno dobrodružství na svém ostrově, vylepšuj naše speciální generátory, předháněj ostatní hráče v baltopu. Odemykej nové úrovně, levely, speciální lokace a itemy jako například speciální hoppery a spawnery. Přijď se podívat na unikátní server a skvělou komunitu lidí!

NOVINKA: Bossové na GenBlocku! - Bojuj se speciálními moby s úžasnými texturami, speciálními útoky, vylepšuj své zbraně, porážej naše šílené bosse! To vše u nás na GenBlocku!

Samozřejmě u nás najdeš i nějaké ty minihry. Mezi ně patří KitPVP a naše zcela originální minihra Bones and Treasures, kterou nenajdeš na žádném jiném MC serveru.

Na serveru máme také Survival zaměřený na ekonomiku a OneBlock. Další servery budeme postupně přidávat.

Například na survivalu najdeš spoustu vychytávek a vymožeností, které nikde jinde. Můžeš zde třeba vydělávat pomocí investice do kryptoměn. Nebo můžeš plnit různé úkoly a tím získávat levely a spoustu odměn.

Je toho u nás opravdu mnoho a věříme, že i ty si zde najdeš to své! Těšíme se na tebe

KastrolCraft.cz | 👹 NOVÍ BOSSOVÉ💀 thumbnail