GoldSkyblock - Skyblock server na verzi 1.19.3

Už Tě nebaví klasické a monotónní skyblocky? Rád bys navštívil server, kde na Tebe čekají stále nové výzvy, spousty novinek, aktivní admin team a super komunita, která se stane Tvou druhou rodinou? Pokud jsi na vše odpověděl ano, je to jasné. Vítej mezi námi.

Po prvním připojení na Tebe čeká 7 malých ostrovů, každý s jinou tematikou. Nemusíš se ale bát, celková plocha ostrova je 800x800 bloků, na tom už se dá něco vymyslet, ne? Abys měl z čeho stavět, připravili jsme pro Tebe 3 generátory, jeden na kámen + rudy, druhý na deepslate + rudy a třetí na kompletní sérii bloků z netheru. Co generátor, to několik levelů, které zvyšují šance na lepší rudy.

Na serveru máme několik úloh, jejichž splněním si dojdeš např. pro fly, rank před jménem a nebo spawner! A nebo z úloh dostaneš třeba emeraldy, což je naše serverové platidlo. Zaplatíš tím za pečené kuře, ale i za netheritové nástroje, zkrátka za emeraldy si koupíš vše, od A po Z.

Nikomu se nechce makat v dešti nebo sněhu, takže pro Tebe máme nachystaných 16 biomů a zvolíš si dle libosti, kde chceš zrovna být. Biomy mají vliv i na spawn různých zvířat a monster, proto si myslíme, že by je měl mít každý plně k dispozici. Možná Tě Skyblock odradí proto, že nemůžeš získat veškeré itemy, ale to jsi na omylu, tedy alespoň u nás. Myslíme opravdu na všechno, takže vlastní recepty na těžko získatelné předměty jsou samozřejmostí.

Také Tě zarazilo, že jsi nikde neviděl zmínku o penězích? My víme, moc se to nevidí, ale u nás nech šrajtofli v kapse, tady peníze potřeba nebudou. Server je Free2Play a Free2Win - vše jsi schopen získat čistým hráním.

A teď už nezbývá nic jiného, než Ti říct, jak se k nám dostaneš, IP máš nahoře.

GoldSkyBlock 1.19.3 banner