Discord: https://discord.gg/K34BRbj6Ym Jsme komunitou plnou nadšenců, kteří se spojili za jediným cílem - vytvořit úžasné prostředí, kde váš tvůrčí potenciál bude kvést a přetrvávat po generace. Naše vášeň pro vanillový zážitek je nepopsatelná. Chceme, aby naše komunita byla místem, kde se setkávají lidé s láskou ke stavění a vytváření mega projektů. Naše díla jsou nejen inspirací a odkazem pro ostatní hráče, ale také symbolem odvahy a kreativity.

Věříme, že stavění a vytváření jsou pilířem našeho serveru. Každý z nás byl svědkem, jak se z malého území rodí impozantní město, nebo jak se obyčejná stavba stává symbolem společenství. Společně sdílíme radost z každého pokroku a vzrušení z epických projektů. Každá budova, každý most a každý detail je důkazem naší kreativity a společně vytváříme epické příběhy.

Naše serverové prostředí je téměř čisté vanillové, bez nadbytečných pluginů. A přesto jsme komunita, která se nebojí čelit hackerům, grieferům a zlodějům. Jsme tu, abychom vám zajistili bezpečí a ochranu, abyste se mohli naplno soustředit na své vášně. Naše politika je prostá a jednoduchá -dosáhnout svých cílů a objevovat svět Minecraftu vlastní cestou. U nás nenajdete snadné teleportace, home, gamemode a jiná privilegia, ani pro naši administrační tým. Všichni hrajeme v režimu survivalu a čelíme výzvám stejně jako vy.

«──────────── « Co nabízíme? » ────────────»

🪄 - Žádná teleportace nebo usnadnění hry v podobě rezidencí. 🔒 - Autentifikační systémy 😊 - Pohodová komunita dospělých lidí. 💬 - Propojení s Discordem a Minecraftem (chat). 🗺️ - Dynmapa http://82.208.17.44:29500/ 🛡️ - Ochrana před hackerskými modifikacemi nebo jakémukoliv podvodnému softwaru 🕵️ - Obrana proti griefingu, protože veškerá aktivita hráčů a entit je sledována s možností rollbacku. 📃 - Proces přijímání whitelist vedený komunitou, který zajistí, že se do hry nedostanou nevychovaní lidé, kteří chtějí jen ničit a kazit hru.. 🌍 - Předgenerovaná mapa s hranicí 30k bloků, která byla nově vygenerovaná (27.7. 2023)

«──────────── «──────────» ────────────»

BafoMine 1.20.1 ║ Žádost o WhiteList - Discord banner