| O SERVERY

Skytopia je dosť nový, unikátny skyblock server v open bete. Server beží na minecraft Java Edition 1.20.1 , pripojiť sa viete taktiež s verziami 1.18.x , 1.19.x . Server je aktuálne zameraný na skyblock, konkrétne RPG Skyblock. V budúcnosti plánujeme spraviť technicky zameraný survival. Na servery je vlastne zostavený resourcepack pre pridávanie custom armoru, tools a rôznych itemov. Server taktiež obsahuje dosť vlastných pluginov a textúr, ktoré v našom podaní inde neuvidíte.

| A-TEAM

Naši helpery a buildery vám s radosťou pomôžu so všetkým čo je v ích medziach. Avšak sú to len ľudia a teda nemusia vedieť odpoveď na každú otázku.

| MINIHRY

Tak ako bolo povedané vyššie, primárnou minihrou serveru je RPG Skyblock, avšak na lobby viete nájsť Infinity Parkour a budúcnosti aj Tech Survival.

| RPG Skyblock

Je to unikátny koncept minihry na cz/sk scéne. Využívame custom resourcepack pre maximalizovanie vašého experiencu. Server aktuálne obsahuje hardcore verziu slimefunu; doly, ktoré su primárne na získavanie hernej meny gemov; klasický skyblock; questy ; custom enchanty; custom itemy, armory; ability, skilly custom itemov, armorov; F2P; dungeony ˢᵒᵒⁿ; farm world ˢᵒᵒⁿ; forest island ˢᵒᵒⁿ a veľa iného !! Server je aktuálne v open bete a preto chýba viacero funkcí, ktoré z neho robia RPG server.

| INFO/ODKAZY

IP : play.skytopia.eu Discord : https://discord.gg/tW6Zbr2BmD Web : https://www.skytopia.eu/ Web Store : https://store.skytopia.eu/

SkytopiaNetwork -- RPG Skyblock -- Update 1 Out thumbnail