!UPOZORNĚNÍ!

!SERVER JE VE VÝVOJI A ZDE JE POUZE Z NASTAVOVACÍCH DŮVODŮ A PROTO SE NE SERVERU NACHÁZÍ WHITELIST! !KOLONKU JAKÉ MINIHRY SE U TEBE NACHÁZÍ BERTE S NADHLEDEM!

Co jsem? Jsem minecraft server QGoal, server jehož myšlenkou je být VŠEOBECNĚ zaměřený a to se v budoucích ubdatech pokusím naplnit.

Jaké minihry se u tebe nachází?

  • Survival - minihra ve které musíš sám přežít na jednom velkém světě, při tom tu na tebe číhají příšery, které tě chtějí zabít. Musíš se tu postavit monstrům, které když zabiješ, tak tvé trápení skončí, ale před tím musíš překonat několik překážek, které ti cestu k vítězství jenom ztěžují. Můžeš tu stavět, obchodovat s vasničanama, procházet stavby, atd.
  • SkyBlock - survival, ale jsi na jednom malém ostrůvku, který je ve voidu, ale i tak musíš přežít. Máš omezené možnosti, která ti situaci jenom znepříjemňují.
  • KitPvP - v této minihře si na jednom velkém bitevním poli na, kterám je každý proti každému, kdikoliv ti někdo může vpadnout do zad a ty se musíš bránit.
  • BedWars - jsi v teamu a máš postel, kterou se ti ostatní teamy snaží zničit a následně vyzabíjet t vůj team a proto se jim ty a tvůj team musíte postavit, zničit jim jejich postele a srovnat je se zemí.
  • ViemBuild - chceš mít klid, relaxovat a nic nedělat a proto je tu minihra ViemBuild, minihra ve které relaxuješ a díváš se na nádherné stavby.

Co u tebe ještě najdu? U mě najdeš SlimeFun, Party Chest a mnoho dalšího, co čeká na objevení.

Jaká je verze serveru? Na tento server se můžeš připojit s verzema 1.8 až 1.20

Historie Historie QGoalu se píše do momentu, kdy současný majitel viděl video. ve kterém jeden youtuber hrál minecraft mapu a tak si řekl že danému youtuberovi jednu mapu udělá (kterou nikdy nezačal dělat), o několik let později přechází na to že si udělá vlastní server a o pár let později v roce 2020 oznamuje to že udělá server s názvem QGoal. Původně měl QGoal mít 10 anticheatů, měli být povoleny hacky fly a steal a celkově by to byl ještě dlouhý seznam. Téhož roku vzniká první discord serveru (ten později bude nahrazen z důvodu stavu), první "bety" serveru zakládané majitelem QGoalu na free hostingách. Náledující vývoj spočívá hlavně v hledání hostingu. Většina hostingů byla zamítnuta většinou z důvodu že daný hosting nepodporuje platební metodu PaySefeCard. Konečným hostingem se nakonec stává Hostify, na kterém majitel serveru platí server jinnou nejmenovanou metodou, server ještě před otevřením musí QGoal projít čistou reinstalací a v dnešní době se QGoal nastavuje.

Kontakt: email: [email protected]

QGoal 2023

QGoal thumbnail