O serveri

Nubkraft je projekt založený v roku 2020, ktorý s menšou prestávkou funguje až dodnes. Orientujeme sa predovšetkým na survival herné módy, ktoré sú občas oživené eventami na štýl minihier. Na každom našom serveri sú v určitej miere RPG prvky hry - bossovia, custom itemy a recepty. Pokiaľ hľadáš server, ktorý má pravidelné updaty a nie je len stále len o tom istom, sme tu práve pre teba. Server vylepšujeme dennodenne a väčšie updaty prebiehajú každý mesiac.

Economy Survival

... je klasický, ekonomický survival server obohatený o mob arény, truhly, obchody a aukcie. Sú tu tiež práce, ťažebné bloky a naše odznaky, ktorými si vieš skrášliť správu v chate. Pre súťaživých hráčov je tu tiež PvP aréna.

Mystery Skyblock

Jedná sa o náš pripravovaný RPG server. V budúcnosti tu nájdeš zábavné dungeony prepojené s príbehom, questy, knižnicu a pre hráčov ostrovy. Preto, ak si fanúšikom RPG hier, pridaj sa k nášmu discord serveru a sleduj pokrok v kanáli #rpg-progres.

Dodatok

Ak ťa naša ponuka zaujala, pripoj sa k našej komunite pomocou IP adresy play.nubkraft.fun a verzie 1.19+. Tešíme sa na teba!

Nubkraft banner