Provozujeme server, který je zaměřen výhradně na survival s propracovanou ekonomikou. Naleznete zde také nově otevřený server OneBlock. Server je tedy vhodný pro hraní se svými kamarády.

Na survivalu najdete například těžební svět, který vám usnadní těžení, přírodu, ve které si můžete volně stavět, nebo speciální truhly na spawnu, ze kterých můžete vytočit různé suprové výhry.

Server OneBlock je designován do feature stylu a naleznete zde i slimefun.

Nehrozí, že by server nebyl v budoucnu rozvíjen. Na serveru se nachází také server s originálními eventy nebo minihry Slaparoo, The Bridge, MurderMystery, TNT Run, Ethernity a BlockShuffle. Herní zážitek je oživen stálou hráčskou komunitou a zkušeným administrátorským týmem, který je vám ochoten se vším pomoci a který pro vás chystá pravidelné eventy o ceny.

Na co ještě čekáš? Přidej se k nám přes adresu mc.minehub.cz - verze 1.17.1!

Sociální sítě: ➭ Adresa TeamSpeak serveru: ts3.minehub.cz ➭ Discord: https://discord.minehub.cz ➭ Twitter: https://twitter.com/MineHubCZ ➭ Instagram: https://www.instagram.com/minehubcz/ ➭ Facebook: https://fb.me/minehubcz ➭ TikTok: https://www.tiktok.com/@minehub.cz

MineHub.cz - Survival | OneBlock | Minihry | Eventy thumbnail