MELON NETWORK 🍉 1.6.4 - 1.20

Ahoj všichni! Vítejte na kompletně českém serveru Melon Network! Na serveru najdete minihry jako Annihilation, SkyWars a BedWars!

Neočekávejte nějaké vážné, nezabavné prostředí. Všechno tady děláme jen kvůli zábavě! VIP si dokonce ani kupovat nemusíte, protože máte šanci dostat ho za účast na Eventech, nebo za coiny, které mají společné všechny minihry na serveru. Takže pokud si nahrajete dostatek coinů na Annihilationech, můžete si pak koupit kity na Skywars!

Všechny kity samozřejmě nejsou za coiny. Většina je alespoň prozatím zadarmo. Ale i pak budou poměrně lehko dosažitelné. Bude stačit pár her, a už máte dost coinů. Kity se budou kupovat na 2-4 měsíce, takže budete mít dooost času aby jste s nimi nasbírali víc než dost dalších coinů!

Snažíme se udělat server co nejlepší a nejzábavnější. Na mapách najdete všude možně různé secrety, chodby, tajné místnosti...

Podívejte se na náš Web! ( https://MelonMC.CZ ) Pokud máte nějaké otázky, přijďte na náš Discord ( https://MelonMC.CZ/Discord ), a my vám je určitě zodpovíme!

Chcete se rovnou připojit? Pro Warez i Origo hráče je IP: Play.MelonMC.CZ

Melon Network thumbnail