FenixCraft.cz

Co u nás najdete?:

Survival: Propracovaný survival na verzi 1.20, kde najdete klasické věci, jako teleporty, residence, joby, treecapitator ale také řadu vylepšení, jako jsou speciální questy, propracovaná ekonomika, speciální itemy (Brnění, které vám dodává životy, větší obranu atd.).

Questy: Na serveru máme přes 40 příbehových questů, které tě postupne dostanou na nejvyšší možný rank, který lze získat. Každý 10. úkol je "závěrečný" a jeho dokončením získáte vždy vyšší hodnost, díky které můžete větší residence, více domovů + dostáváte během plnění bohaté odměny.

Dále za každý nový rank máte možnost plnit denní úkoly. Jednou za 24 hodin můžete přijmout denní quest (při nejvyšším ranku za den celkem 4) a vydělat si tak peníze, či nějaké dobré itemy.

Velká mapa: Po teleportu do přírody na tebe čeká obrovská mapa, která je již vygenerována = žádné zbytečné načítání mapy. Vždy mapu rozšiřujeme, aby hráči měli dostatek prostoru na svoje stavby. Pokud se Vám daná část světa nelíbí, zkoumejte dál, máme neomezenou velikost mapy!

Bossové: Naleznete u nás celkem 7 boss arén, přičemž si každou musíte odemknout. Odemykání arén je jednoduché, musíte vždy porazit předchozího bosse. Arény můžete chodit až ve 4 lidech, a odměnu (tudíž i možnost porazit další bosse) dostává ten, kdo přežije. Bojujte, ale neumírejte!

Hardcore: Máme u nás tu nejtěžší obtížnost, takže v noci radši nevylézat, pokud nemáš dobré vybavení! Chceme, aby nebylo zas tak jednoduché přežít, a hráč si musel dávat všude pozor.

PVP: Server podporuje PVP mezi hráči, momentálně pracujeme na PVP arénách, kde budete moci zápasit mezi sebou s vlastní zbrojí, ale také budete mít možnost pvpčka bez ztráty věcí, záleží na Vás, jakou arénu si zvolíte.

IP: play.fenixcraft.cz | 1.20+ | Web: https://fenixcraft.cz Discord: https://discord.gg/tnGSP2khcT

» FenixCraft « 1.20+ | SURVIVAL A SKYBLOCK | QUESTY | NOVÁ PŘÍRODA | EKONOMIKA banner