Vítejte na serveru Entropiq Minecraft! Jsme komunitní server spravovaný přímo e-sportovým klubem Entropiq. Tento server byl primárně založen za účelem budování komunity v tomto nesmrtelném herním titulu a především pro přímou interakci mezi hráči, zaměstnanci EIQ, influencery a vámi, našimi fanoušky.

Jaké možnosti zábavy náš server nabízí:

  • Survival: Je to náš primární režim. Zde můžete kolektivně i samostatně prozkoumávat a budovat svět podle svých představ. Najdete zde spoustu zajímavých mechanik, které se navzájem skvěle doplňují a umocňují tak váš herní zážitek.

  • Bedwars: Bedwars je týmový PVP režim, se svým týmem budete bojovat proti soupeřům na ostrovech levitujících na obloze. Hlavním úkolem bude ochránit svou postel a zničit postel soupeřů (čímž zabráníte jejich znovuzrození), porazit všechny protivníky a vyhrát hru!

  • Influencerské eventy: Na našem serveru sa konají aj eventy v ktorých se objevují známí influenceři.

  • Minihry: Pokud si chcete odpočinout od nekonečného stavění, těžby a dobíjení, můžete se zastavit v naší lobby a zahrát si známé minihry, jako je chytání krtka, kulečník, 2048 atd.

  • Měsíční výzvy: Každý měsíc máte šanci vyhrát náš merch, pokud se ve vybraných výzvách umístíte na prvním místě.

Pokud však chcete na našem serveru vidět změny, náš tým administrátorů je otevřen vašim nápadům na našem serveru Discord.

Tak se k nám přidejte a pojďme společně budovat úžasný svět!

IP: mc.entropiq.gg Dynmap: https://map.entropiq.gg Web: https://entropiq.gg Discord: https://discord.com/invite/wV7xmTD

Entropiq thumbnail