| Všeobecné informace Zavítej na jeden z nejpropracovanějších a nejkvalitnějších projektů celé Československé scény. Zažij to správné dobrodružství právě u nás. Projekt byl založen dne 27/03/2021 a i přes dlouhou cestu lze zaručit že se konec neblíží, ba naopak, poskytnutí toho nejlepšího právě pro Vás.

Po celou dobu tvého hraní u nás ti bude k dispozici náš profesionální AdminTým který ti rád odpoví na jakýkoliv dotaz či s tebou vyřeší jakékoli nahlášení.

Na našem projektu lze nalézt propracovaný Survival Forest který ti nabídne prvky novodobých projektů a jejíž unikátnost, old-school KitPvP bez aktivně hrajících cheaterů či Creative Town který nabízí nejpestřejší zábavu pro všechny typy hráčů.

Snažíme se vyhnout Pay2Win funkcím, proto veškerý placený obsah se dá získat projektovými eventy, soutěžemi a hlasováním.

| Nábory Pracujete rádi s komunitou nebo se věnujete profesionálnímu stavění? Máme otevřené nábory na pozici Helper a Builder! Pokud Vás náš projekt zaujal a máte v plánu vyzkoušet vstup do bran našeho AdminTýmu, můžeme Vám zaručit zaškolení od těch nejlepších, postupy které by jste jinde nevyzkoušeli a spoustu týmových výhod které ocení každý z Vás.

Nábory lze nalézt na odkazu zde: https://linktr.ee/BeeGames.eu

| Kontakt IP (Java): mc.beegames.eu:25565 IP (Bedrock): pe.beegames.eu:19132 Web: https://www.beegames.eu/ Discord: https://discord.beegames.eu/ Instagram: @beegames.eu

BeeGames.eu 🐝 thumbnail