Hledáte server, který vám poskytne více, než jen standardní vanilla Minecraft? Rádi hrajete různé druhy serverů? Tak přesně pro vás je tady projekt Abyssal.cz

U nás můžete najít dedikované servery na: Fantasy Survival, Oneblock, Empire Survival (RPG+Města), Vanilla, Creative a minihry!

Fantasy Survival Server Fantasy je nejnovějším přírůstkem našeho projektu a jeho hlavní chloubou. Jedná se o výrazně modifikovaný Slimefun, který přidává výrazné prvky magie. Potěšíme i fanoušky anime a DnD, jelikož vám umožníme ovládat základní elementy, čímž PvP, PvE i prozkoumávání přírody dostává nový rozměr a stovky hodin zábavy!

Oneblock V poslední době velmi oblíbený modpack mezi hráči – začínáte s jedním blokem, který se neustále obnovuje a z něhož můžete získávat nové materiály. Pamatujete na doby, kdy byl populární Skyblock? Tak Oneblock je jeho moderním následovníkem, který se nenechá zahanbit!

Empire Survival Pro fanoušky RPG žánru máme připravený Empire Survival server. Staňte se vládcem vlastního města a území, udržujte diplomatické vztahy se svými sousedy nebo expandujte pomocí čiré síly! Taktika je čistě na vašem zvážení. Budete prvním vládcem s vlivem na celém serveru?

Creative Obsahově nejnabušenější na CZ/SK scéně a jeden z top Creative serverů na světě! Buildeři u nás využijí kromě standardních pluginů i ty premiové, jako je např. Arceon, nebo pluginy připraveny na míru našimi developery. Zároveň vám umožníme si postavené stavby stáhnout. Můžete je tedy posléze využít na své další projekty a máte zajištěno, že váš čas nepřijde vniveč.

Minihry Pokud se budete chtít odreagovat, můžete se svými přáteli přeskočit na jednu z našich miniher, aniž byste museli přepínat server. V nabídce momentálně máme Rocket Wars a Speed Builders.

Většina pluginů je adaptována přímo pro potřeby našeho serveru pro zajištění optimalizace herního zážitku. Tak na co ještě čekáš? Celý Admin Team a komunita hráčů se těší, až tě bude moci u nás přivítat!!!

Abyssal banner