Vytvořili jsme projekt NETWIRE. Server je spuštěn od 1.8.2023 ve zkušebním provozu, na verzi 1.12.2

Jeho cílem je vytvoření stabilní komunity a kvalitního módovaného serveru s názvem IC2 LITE, který je zaměřen na rozvoj nejen technického myšlení.

Modpack obsahuje cca 50 módů. Díky optimalizacím ho zaručeně spustí i slabší PC. Máme vlastní instalátor modpacku - Po instalaci můžeš ihned hrát. Instalátor modpacku stáhneš na stránkách netwire.fun

Pokud neumíš anglicky nemusíš se bát, protože je server v češtině. Server je dostupný jak pro WAREZ, tak pro hráče s originálním účtem.

Můžeš se těšit na populární módy jako IndustrialCraft2, AppliedEnergetics2, Pam's HarvestCraft. Pokud s těmito módy nemáš zkušenost, nevadí, máme pro tebe přichystaný systém questů, který tě nimi provede a za každý pokrok odmění.

Módy to ale nekončí. Máme také mnoho pluginů, které rozšiřují možnosti serveru: Rezidence, Jobs, TradeSystem... Každý hráč má možnost založit si za herní měnu své vlastní město a spravovat ho. S recepty ti pomůže JustEnoughItems - vždy budeš vědět jak co vycraftit.

Pro připojení na server je nutné vyplnit whitelist formulář. Můžeš ho vyplnit na stránce whitelist.netwire.fun Whitelist používáme z důvodu bezpečnosti a klidného provozu serveru.

NETWIRE thumbnail