Ahoj, už tě nebaví klasický survival v Minecraftu a hledáš něco nového a vzrušujícího. pokud ano Trifty Craft je server právě pro tebe. Na našem serveru nabízíme mnoho zajímavých funkcí, které tě zaručeně zaujmou.

Slimefun je jednou z našich hlavních funkcí. Tento plugin přidává do hry spoustu nových prvků, bloků a zařízení, které ti umožní rozšířit své možnosti a zlepšit zážitek ze hry.

Díky vlastní generaci světa se můžeš těšit na nekonečné možnosti prozkoumávání a objevování nových oblastí a vylepšených struktur.

Nezapomněli jsme ani na vozidla. Na našem serveru najdeš vozidla jako jsou drily, které ti usnadní získávání surovin v dolech. Také zde jsou traktory, které sklízí a sází úrodu.

A co je nejdůležitější, na Trifty Craftu nenajdeš žádné resky. I když náš server není whitelistovaný, naše komunita je přátelská a ochotná.

V budoucnu plánujeme dynmapu, která by ti poskytla přehled o celém světě.

Rozloha našeho svéta je-25 000x25 000 bloků- takže se rozhodně nebudeš nudit. Trifty Craft byl spuštěn dne 16.2.2024, a od té doby se snažíme poskytnout hráčům co nejlepší herní zážitek.

Náš A-Team je vždy připravený pomoci a podpořit tě v tvém dobrodružství. Jsme začínající server, který si klade za cíl vytvořit prostředí, kde se hráči budou cítit jako doma a budou si užívat hru naplno.

Pokud tě něco z tohoto oslovilo, neváhej a připoj se k naší komunitě na Trifty Craftu. Jsme si jisti, že tě čeká spousta zábavy a nových zážitků!

Discord

Trifty Craft banner