AHOJ, RÁDI BY JSME TĚ POZVALI NA NÁŠ PROJEKT, KTERÝ SE INSPIROVAL PODLE MAJNR+.

PROJEKT TECHMINE

OCEÁNSKÉ DOBRODRUŽSTVÍ S NÁDECHEM EMOCÍ A VYLEPŠENÝM SVĚTEM Připoutejte se, milovníci Minecraftu! Přinášíme vám nezapomenutelný zážitek s modpackem, který v sobě spojuje rozsáhlé oceánské monumenty, vylepšené struktury, užitečné nástroje a zábavné doplňky.

Hlavní vlastnosti: YUNGova vylepšená oceánská monumenta: Prozkoumávejte masivní, náhodně generované oceánské monumenty plné nových výzev a odměn.

Emojiful: Vyjádřete se pomocí rozmanitých emoji v chatu a dodajte hře šmrnc.

Create: Postavte neuvěřitelné stroje a automatizace pomocí tohoto populárního technického modu. Mnoho dalších vylepšení: Objevte skryté poklady v přepracovaných pouštních chrámech a Nether pevnostech, zdolejte upravené creepry, hledejte jedinečné hlavy mobů a využijte spoustu praktických funkcí pro vylepšený zážitek.

Užitečné nástroje: Získejte přehled o inventáři díky Just Enough Items (JEI) a Just Enough Resources (JER), snadno procházejte mapu s JourneyMap a organizujte si věci s Traveler's Backpack.

Emoce na maximum: Chatujte s přáteli pomocí hlasového chatu Simple Voice Chat a přidejte do konverzací nádech emocí s Chat Heads.

A ještě víc: Odkrývejte neprobádané oblasti s Regions Unexplored, využijte praktické funkce z Farmer's Delight a spousty dalších modů. Tento modpack dodržuje pravidla Modrinth (link v popisu), takže si můžete být jisti bezpečným a férovým hraním. Upozornění: Ujistěte se, že máte dostatečně výkonný počítač, protože tento modpack obsahuje mnoho náročných modů. Doporučujeme alespoň 8 GB RAM a výkonnou grafickou kartu. Bavte se a zažijte nezapomenutelné dobrodružství!

Informace: Web : https://www.techminecz.eu/ Verze : 1.20.1

TECHMINE - MOD thumbnail