Informace Ahoj chtěl bych vás pozvat na minecraft server STAM,. Tento server nemá v plánu se stát největším československým serverem všech dob a ani nejhranějším, na tomto serveru se má rozrůstat komunita hráčů kteří si pomůžou a poradí, už nejsme jen u haní minecraftu, ale pořádáme i komunitní srazy a mnohé další bezva věci. Budu rád když se připojíš a přidáš se do super komunity.

Discord: https://discord.gg/wkxbBmxG8J

Jak se připojit? Je za potřebý si udělat nábor přes formulář který se najdete na komunitním discord serveru. Na discordu si najdete role-info tam si vemete roli nábor, jak mile to budete mít tak se vám ukáže nová kategorie nábor na server tam najdete odkaz na whitelist a i informace jak pokračovat.

Jak server vzniknul? Server byl založen v roce 2022, původní plán byl že budou hrát jen dva tvůrci a natáčet videa ze serveru bylo předpokládáno že zhruba po 10.díle ze serveru se otevře dalším hráčům přístup na server, ale po několika dnech se tam přidalo dalších pár hráčů, aby tam také hráli bylo nás tam v té době 5. Netrvalo to moc dlouho a díky videjím se o serveru dozvědělo víc lidí než bylo v plánu. Za prvních 6 měsíců tam už hrálo 40 hráčů, momentálně je na whitelistu +50 hráčů.

⛏️ STAM 🔨 thumbnail