Vítejte na Originálním serveru. Pokud hledáte server s dobrou komunitou a chcete se skvěle zabavit, tento server je přesně pro vás. O serveru: Najdete zde skvělý Admin tým, který vám odpoví na vaše dotazy do 24 hodin. Také se můžete připojit na náš Discord server, kde budou ohlašovány eventy, soutěže o VIP a mnoho dalšího.

Nabízíme zde klasický survival, PvP arénu, obchody, které vytváří hráči na serveru a prostor pro nalezení nových kamarádů. Návod jak začít hrát na serveru: Pro mimořádný zážitek ze hry se neváhejte napojit na ( mc.originalni-server.cz ) Doufáme, že si hraní na tomto serveru užijete více, než na jiných serverech.

Když se na tento server napojíte, bude to po vás chtít register a heslo. Do chatu napíšete: /register (heslo) a potom můžete začít s úsměvem na tváři hrát na serveru. Pokud se napojíte na server znovu, napíšete: /login (heslo) a pak vás to pustí znovu hrát. Pokud potřebujete s něčím poradit/pomoct, napište nám na Discord server https://discord.gg/kYtmbnFRjZ. Odpovíme vám do 24 hodin.

Děkuji a přeji příjemný zážitek ze hraní na našem serveru IP: mc.originalni-server.cz

Originální Server banner