INFORMACE KTERÉ MUSÍŠ VĚDET. IP ADRESA: bat.hostify.cz:54100 VERZE: 1.20.1 upozornujeme že je třeba, mít originální minecraft.

Vydejte se na dobrodružnou cestu s naším Minecraft Modpack – kompilací modů, která zaručuje nezapomenutelný zážitek! Prozkoumejte množství nových biomů, z nichž každý se hemží různými poklady a zajišťuje, že i ve skupině dostane každý hráč svůj jedinečný kořist. Kromě expanzivních biomů se ponořte do nově vytvořených jeskyní, kde se mohou vynořit různé davy, včetně přátelských skřítků. Šťastní hráči by mohli narazit na speciální batoh, buď náhodou, nebo obratným zpracováním. Připravte se na pohlcující a vzrušující dobrodružství jako nikdy předtím!

Nejde však jen o dobrodružství; můžete také vytvořit zajímavé předměty, které ozdobí váš budoucí domov. Jste fanouškem plyšů? Jsou tady! Plánujete hrát s více lidmi? Tam přichází pošta. Vytvořte poštovní schránku a můžete si navzájem posílat zdroje! A co nějaké speciální jídlo, jako sendvič na slavnostní oběd? Ale je toho mnohem víc k objevování. A pokud si užijete trochu inženýrství, fantastický Create mod je tu pro vás. Stáhněte si a zkuste to!

"Je to modpack vytvořený YouTuberem GEJMR a spolu s dalšími YouTubers začali hrát a užívat si různých modů."

MINE DRILL thumbnail