Ahojte, sme mladá komunita pôvodom zo serveru Community Majnr+++, zocelení a ponaučení po predošlých nešvároch a chybách sa snažíme vsať z popola ako Fénix a opäť rozbehnúť tento projekt módovaného Minecraftu. Ak hľadáte niečo originálne, kde je svet obohatený o striedanie ročných období, o novú generáciu mapy so zaujímavými dedinam, hradmi alebo množstvom ďalších dungeonov, či už v Overworlde, Netheri alebo dokonca v Ende, tak ste zaručene na správnom mieste.

Náš modpack s cca 140 módami beží na MC 1.20.1 a FABRIC 0.15.7, do budúcna určite pridáme aj nejaký ten update. Modpack má pochopiteľne základy postavené na Gejmr-ovom modpacku z Majnru+, no zároveň je obohatený o kopec ďalších zajímavých módov, ako napríklad: ► Advanced Enderite ► Better Nether and End ► Create Enchantment Industry ► Delight ► Chipped ► Lithium ► Seasons ► Sodium ► Terralith ► Towns and Towers

Dôležité je, ľudovo povedané - aby ste to mali v hlave v poriadku, správali sa slušne, brali ohľad na ostatných hráčov a snažili sa zapadnúť do našej partie - tešíme sa na Vás. Verím, že Vás náš server zaujal a spoločne si na ňom užijeme veľa zábavy a relaxu, či už po ťažkom dni v škole alebo aj v práci!

Sme vďační za každú finančnú podporu a dary od všetkých hráčov, ktoré nám pokrývajú náklady spojené s hostingom serveru na HOSTIFY.

NÁBOROVÝ FORMULÁR: forms.gle/sE9t9iipdGmeHB5UA DISCORD: discord.gg/aFmnxYZ2Bm IP adresa: mfc.mc.hostify.cz DYNMAPA: mfc.dynmapa.cz

Modded FenixCraft (CREATE) thumbnail