Vitajte na HyMine, jedinečnom Minecraft serveri, ktorý ponúka rôzne vzrušujúce minihry a neustále rozširuje svoje možnosti! Aktuálne máme pre vás k dispozícii populárnu minihru BoxFight, kde môžete preukázať svoje bojové schopnosti a zručnosti v napínavých zápasoch.

⩥ Minihry:

BoxFight: Zapojte sa do epických súbojov v arénach, kde budete musieť strategicky využívať svoje schopnosti a taktiky, aby ste porazili svojich protivníkov. Každý zápas je plný akcie a adrenalínu!

Pripravujeme:

Survival: Na minihre Survival usilovne pracujeme a čoskoro vám prinesieme nový spôsob, ako zažiť klasický Minecraft svet s priateľmi. Tešte sa na rôzne výzvy a dobrodružstvá v tomto režime!

Eventy: Na serveri HyMine sa pravidelne konajú rôzne eventy, ktoré prinášajú ešte viac zábavy a príležitostí na získanie skvelých odmien. Sledujte naše oznámenia a nezmeškajte žiadnu udalosť!

⩥ Komunita: Pridajte sa k našej skvelej komunite na Discorde, kde môžete diskutovať o všetkom, čo sa deje na serveri, nájsť si nových priateľov a zúčastniť sa na exkluzívnych eventoch. Pripojte sa k nám na: discord.hymine.eu

⩥ IP adresa: Pripojte sa k nášmu serveru ešte dnes a zažite to všetko na vlastnej koži! IP adresa servera je: play.hymine.eu

Tešíme sa na vašu návštevu a dúfame, že si u nás užijete veľa zábavy! 😁

HyMine banner