Zdravím tě! Jsem FrostiLike

Chceš zakusit skutečný RPG Minecraft? Žádné pseudo náhražky, kde nalezneš pouze Survival s Boss landem? Unavuje tě další kupa již před-tvořených textur

Pak pro tebe máme dobrou zprávu! Náš tým investoval peníze čas a snahu pro vytvoření skutečného a nejvíce autentického RPG ve Minecraftu. Už žádné teleportování na BL a půl hodiny klikání na moba do rohu!

Co u náš vše nalezneš?

  1. Na míru vytvořený OBŘÍ ostrov o velikosti více jak 4000x4000 bloků k prozkoumávání, s lesy, na zakázku terén s detaily, lesy. Už žádné nudné Vanilla generace!

  2. Vysoce sofistikovaný a zcela propracovaný systém zbraní a zbrojí nové generace. Co to znamená? Už žádné 3 řádky lore, 4 přehrané Vanilla enchanty a statistiky pouze z obyčejného Minecraftu.

    • Každý předmět co u náš nalezneš se skládá z několika vzácností, poškození, šance na kritický zásah i jeho velikost, bonusy proti určitým nebo všem mobům, několik RPG atributů dokonce i poškození elementem! A ne pouze zbraně nebo nástroje, ale i další předměty související s RPG například amulety, prsteny, očarované gemstony, magické hole, kladiva a více. Nelíbí se ti předmět, který jsi zrovna dostal? Pak u nás ho můžeš rozložit na Esenci a tak mít i šanci dostat lepší nebo využít jí na opravu předmětu, jejich vylepšení. To stejné u zbrojí. A aby to nebylo málo, tak hráč v našem Survivalu má možnost narazit na jednu z několika nově přidaných rud a dokonce je i vypálit v peci!
  3. Náš zcela vlastní RS. Už tě unavují přehnaně přetížené RS plné modelů a předmětů, které nejen, že způsobují dlouhou dobu načítání ale ani nesedí k MC? Pak můžeš zkusit náš! Veškeré přidané textury jsou čistě a pouze

    • přidané přes C.M.D. upravující již modely v MC. Žádné extrémně velké náročné modely, žádné desítky entit vytvářející cosmetic, pouze jinak obarvené zbraně a nástroje.
  4. Několik na zakázku vytvořených pluginů, které nikde jinde nenajdeš. Spolupracujeme se skupinou šikovných a talentových skutečných vývojářů pro vytvoření pluginu jak pro nás tak i pro vás.

  5. Stále nejsi dostatečně přesvědčený? Pak tu je další výhoda, a to kdy jako obyčejný hráč máš možnost získat hned několik zajimavých typů cosmetic jako jsou barva nicku, barva chatu, ikonka před jménem do chatu nebo do TABu, skiny(textury) pro tvé zbraně, možnost vytvořit si guildu a krásně se chlubit s ní na serveru a mnohem více...

FrostCrafted thumbnail