Server je ľahko pochopiteľný a zábavný, interaktívne funkcie vás udržia v zajatí hry a rôzne funkcie vám uľahčia prácu. The Rift a Battlepass Zažite nový systém misií a odmien, ktorý je úplne jedinečný. Úlohy sa nachádzajú vo forme príbehu, je potrebné ich prejsť v poradí, body získané z úloh odomykajú nové odmeny v battlepasse.

Dungeons

Nadvláda môže byť naozaj veľkým zadosťučinením! Dokážte svoje schopnosti v 3 arénach dungeonov, z ktorých každá má inú úroveň obtiažnosti, a nájdete v nich vlastné príšery s rôznymi schopnosťami, ktoré vám po zabití ponúknu skutočne hodnotné odmeny.

Texture Pack vyskúšajte nový vizuálny zážitok z hry! Všetko vyzerá atraktívnejšie s vlastnou textúrou. Ponuky už nie sú klasické, rozhranie je oveľa atraktívnejšie a správy oveľa sugestívnejšie.

Casino

môžete sa stať najbohatším hráčom alebo všetko prehrať. to závisí od vášho šťastia! čaká na vás pútavý systém hazardných hier s hernými režimami, ako sú: sloty, ruleta, blackjack, lotéria alebo crash. všetky sú v tomto nastavení exkluzívne.

A veľa dalšie len na ASORIA SURVIVAL

ASORIA banner