Ahoj! Chcem ťa pozvať na Minecraftový server s názvom V.I.P Land. Jedná sa o niečo medzi Semi-vanillou a Survivalom na verzii 1.20.1. O takmer všetkých veciach čo sa na servery dejú rozhodujú najmä hráči aby sme im dopriali to po čom naozaj túžia. 🙂 Server máme spustený od Júla/Červenca a beží nám 24/7 cez hosting Hostify. Po novom je možné si u nás zakúpiť V.I.P Balíčky z množstvom výhod, vlastným prefixom, a s vlastným kitom!

Na našom discord servery nájdeš skvelú komunitu, ochotný admin team, minihry a všetky základné informácie o našom servery.

Ako som spomínal tak náš server je Semi-vanilla, čiže vanilla na ktorej sú pluginy. Na servery máme aj Starostu a jeho pomocníkov ktorý sa starajú o náš spawn a jeho okolie. Samozrejme nesmie chýbať aj dynmapa vďaka ktorej môžeš kedykoľvek sledovať čo sa na servery deje, a preskúmať celý svet!

Takže ak hľadáš Semi-Vanilla server na verzii 1.20.1 zo skvelou komunitou tak náš server je pre teba tá najlepšia voľba! Preto ak ťa náš server zaujal tak tu ti nechávam odkaz na náš discord a web stránku. 😉

Tešíme sa na teba! 🙂

V.I.P Land thumbnail