Jsme MultiCraft! Ⓜ️

➡️ Multi, jako multi server! ➡️ Multi, jako multiplayer! ➡️ Multi, jako multi verze! [1.17.x ⇨ 1.18.x]

Jsme nový server a budeme rádi, když nám dáš šanci! ❤️

🟥 Server RealLife® ⚠️ ...Připravujeme mapu a celý server - Bude to legendární! spoilery na našem Instagramu!

➡️ Naše originální Role Play "RealLife®" nástavba, která tě přenese do reálného ekonomického života ➡️ Debit (Záporná hodnota na účtu) ➡️ Kompletní MHD systém jako doprava po městě ➡️ Towny (Tvorba měst) ➡️ Jobs ➡️ Admin Shop ➡️ Komunitní obchodní centrum

⬜️ Server Vanilla Enhanced: ...Naše vylepšená Vanilla se spoustu vychytávek, jako je automatické kácení stromů, warpy, homes a spoustu dalších vychytávek, které ti zpříjemní hraní!

Mapy, na kterých můžeš hrát: ➡️ Mapa Survival s PVP ➡️ Mapa Survival bez PVP ➡️ Hard mapa (PVP) ➡️ VIP mapa (PVP)

Kromě toho na tomto serveru najdeš: ➡️ Vozidla - u nás se můžeš stylově vozit v luxusních autech, nebo ostatních vozidlech a dokonce i létat! ➡️ Survivalville - malá vesnička, kde je větší koncentrace residencí od hráčů... ➡️ Xp farma - to aby si neměl o XP nouzi! ➡️ Denní odměny ➡️ Crates ➡️ Residence ➡️ Time & Weather voting ➡️ Chest Shops ➡️ Questy ➡️ Naše custom itemy

🟦 Server Hide & Seek (MiniHra) ...Máš rád hru na schovávanou? Dali jsme si záležet na tvorbě arén a další připravujeme, stav se zahrát s kamarády, náš Admin Team má tuto hru opravdu rád a rádi si s tebou zahrajeme!

Na serveru Hide & Seek připravujeme odměny za hlasování, takže si budeš moc pomocí vote crate klíčů odemknout různé perky, nebo spoustu jiných výhod!

Arény: ➡️ Vesnice - schováváš se za bloky, které dokonale ladí s prostředím ➡️ Farma zvířat - schováváš se zvířata, na výběr máš 4 možnosti!

Ⓜ️ MULTICRAFT [1.17.x ➜ 1.18.x] Ⓜ️ thumbnail