| O SERVERU

Jsme relatívne mladý začínající server který zaujme svojí kreativitou a možnostmi ve hře minecraftu zaměřujeme se na kvalitný a útulný survival při kterých můžete stráviť hodiny hraní při hraní vám bude doprovázet náš vyškolený Admin Team.

| O SURVIVALI

Možno si právě teď říkáš "Och daľši survival co na něm může být speciální" mi tě přesvedčíme že ne každý survival je stejný.

1. Custom Príroda Náš survival vám přinese realistickou minecraft přírodu, u které se rozhodně nudit nebudete! Při hraní můžete narazit na niekoľko REALISTICKÝCH BIOMŮ, každý zaujme nečim jiným než normální survival.

2. Custom Itemy Už asi nikoho nebaví klasické minecraft itemy mají nudný design a ne moc využití Nabízíme řešení v podobě NAŠiCH ITEMŮ se kterými určitě nudu nezažiješ Lze je využít například při stavění domu, těžení, bojování s přišerami a při mnoha dalších situacích.

Odkazy:

Můžeš nás podpořit tím že si něco zakoupíš na store. Taky budeme rádi když se připojíš na náš discord server. Samozřejmě nás můžeš sledovat na instagramu. Nezapoměly jsme ani na youtube budou tam vycházet vydea různého typu.

Zaujali jsme tě? Tak už stačí jen zkopírovat IP adresu a přijít si zahrát a užít si server!

Marábie banner