| O SERVERI

Sme relatívne mladý začínajucí server, ktorý zaujme svojou kreativitou a možnosťami v minecrafte, zameriavame sa na kvalitný a dobre nastavený survival , kde môžete stráviť hodiny hraním, bude vás sprevádzať náš vyškolený Admin tím.

| O SURVIVALI

Možno si práve teraz myslíte: "Och, čo ešte môže byť zvláštne na survivali", presvedčíme vás, že nie každé prežitie je rovnaké.

  1. Vlastná príroda Naše survival vám prinesie realistickú minecraft prírodu, kde sa nudiť určite nebudete! Počas hrania môžete naraziť na niekoľko REALISTICKÝCH BIÓMOV, z ktorých každý je zaujímavý niečím iným ako normálný survival

  2. Vlastné itemy Asi nikoho nebavia klasické minecraft itemy, majú nudný dizajn a málo využitia Ponúkame riešenia v podobe NAŠICH ITEMOV, s ktorými nudu určite nezažijete Dajú sa použiť napríklad pri stavbe domu, ťažbe, boji s príšerami a mnohých ďalších situáciách.

Odkazy:

Môžete nás podporiť nákupom niečoho v predajni. Boli by sme tiež radi, keby ste sa pripojili k nášmu discord serveru. Samozrejme, môžete nás sledovať aj na instagrame.

CustomLand |Server tvojich snov!| banner