Napal tam survival / economy klasiku jako kdysi, na pořádném stroji, na nejnovější verzi. Zahraj si GODLike, sám/a nebo přijď s partou kamarádů. Už žádné mejnuj, tredend, darkups, čekkraft a další smetí - 9/10 svobodných žen hraje výsadně GODLike. 34.116.184.203

Bůh sestoupil z Olympu a přistihl svého učedníka na IP 34.116.184.203. Tehdy pravil: To je ten proslulý GODLike server? Tak to je v pořadku, pokračuj. Ten den vznikla ekonomika na serveru s omezeným peněžním poolem - v oběhu je pevný počet peněz (Ǥ) (skoro).

Survival / economy server momentálně na verzi 1.20.1, mechanikou inspirovaný u ukončených serverů jako StyleCraft atp. Pojď a zaber si místo blízko originálního spawnu, rozsekej okolí nebo už postav něco pěkného; postav si svůj obchod a zaměř se na produkci vybraných předmětů nebo jentak zevli s krumpáčem v jeskyni.

Přípojíš se i z mobilu na stejné IP a defaultním bedrock portu (na port nesahej). Zde je několik veršů, abys věděl/a, že u každého kloudného serveru se na defaultní port nešahá: "K portu nedávej ruku svou, nech ho v klidu spát." "Na port se nedívej, tajemství v sobě má." "Nesahej na port, tajemství hoří." "Port ti ukáže cestu, nesahej na něj však." "Port nech být, ať zůstane v klidu svém." "Pozor, kamaráde, na port nesahej, má svou moc." "K portu nedávej ruku svou, než všechno ztratíš."

"Na cestu do světa, kde dobrodružství hledáš, Pamatuj, kamaráde, na port nešaháš."

Celý GODLike tým (1 člověk) přeje příjemnou zábavu a hlanvě ať se daří i mimo herní světy!

PS velmi zkušený, ostřílený a rozsáhlý A-team je ti k dispozici (pokud je zrovna online a chce se mu), rozhodně se neváhej ozvat, pokud potřebuješ s něčím pomoct, protože si to zase nedokážeš udělat sám

Moznost zabrat nejakou pozici v tymu. Vice na diskordu:

Soudruzi drazí, přistupte blíž, Na serveru nás čeká ráj bez hranic. Blok po bloku, s láskou a vůlí, Společně budujeme, jako nikdy předtím.

Soudruhové a soudružky vážení, Na Discordu všichni se setkáváme stále zvědavější. Odkaz discord.gg/y6j8qkA máme tu pro vás, Kde slova soudruhů znějí, jak v krásném snu.

Náš server, to je místo, kde srdce zůstává, Soudruzi pracují ruku v ruce, nikdo se neztratí. Stavíme, tvoříme, svět se nám otevírá, Virtuální realita, kde soudruzi nikdy nekončí.

Na Discordu, kde chat zpívá soudruhskou píseň, Odkazem spojeni, smějeme se a sdílíme zprávy. Soudruhové, připojte se k nám, společně stavějme základy, Na serveru i Discordu, soudruzi, o tom nám žádný nepřekáží.

GODLike Survival thumbnail