Basic-Sruvival.cz je minecraft server který podporuje verze nad 1.20+ Najdete na něm různé pluginy které mají zpříjemnit a oživit hraní na serveru např.

Economy plugin - Vše je založeno na penězích.

Server shop - Můžete kupovat různé itemy od oficiálního shopu serveru za herní měnu . Player Shop - Můžete si založit vlastní shop, který má možnost api. funkce.

Kits - Na serveru naleznete Kity které můžete využívat po dobu hraní na serveru.

Vip - Pro podpoření serveru můžete si zakoupit vip které vám dají výhody na víc. Při zakoupení vip. je 100% věnováno hostingu tudíž majitel serveru z toho nemá ani peníz :( (Ale tento server je z dobré vůle pro všechny :3)

Bosses - Bossové kteří mají vlastní lore, je pro ně vytvořen originální dungeon ve kterém máte patra, které musíte zdolat aby jste mohly zabít na vrcholku nebo na konci dungeonu bosse, ze kterého vám můžou padnout legendární předměty nebo peněžní odměna.

Aukce - Každý hráč může využívat aukce ve které může nabízet své itemy k rpodeji.

Residence - Hráč si může založit vlastní residenci která samozřejmě něco stojí, konkrétně herní měnu. (Můžete si upravovat permisse v residenci)

Gamble - Samozřejmě se nejedná o gamble s reálnou měnou ale s hráčskou, nebo také můžete si vytočit s herními automaty nějaký ten velice zajímavý předmět který vám může usnadnit hraní, nebo můžete čistě flexit.

Loterie - Také je zde loterie do které pro připojení si stačí koupit lístky, podle počtu lístků které vlastníte, tak máte šanci na výhru. /warp loterie

Spuštění serveru bude nebo již bylo : 05.12.2023

Přejí ti krásné hraní.

Basic Survival 1.20+ thumbnail