Arix-Land je...

Naplněný pozitivní a přátelskou komunitu. Skutečně originální server, kde sice stahujeme haldu pluginů, jak to dělají ostatní servery... ale za to vše máme pořádně nastavené!

Arix-Land obsahuje...

Surival svět který je pod vodou. Najdete tam různé vraky lodí, potopená města či jiné zajímavé prvky. Máme i vlastní příkazy!

Co Arix-Land nabízí...

Upřímnost je hlavní... nejsme nejlepší na světě. Ale máme tu věci, které nikde jinde nenajdete... Vždy se dozvíte něco víc... jak naše nápady vznikají, jak jsme na serveru pracovali a tak dále... Smysluplně dělané prvky, jako cestování nebo rozvoj oblastí a mapy. Chcete cestovat do určité oblasti? Napište /warp či /home Chcete nové prvky a bonusy? Hlasujte za náš server na Czech-Craftu a Craftlistu. Pracujte, jako komunita a získávejte různé odměny. Prostě si hrajte nebo jděte na jiný úkol, který není o tryhárdění. Využívejte různé příkazy, které vám poskytujeme. Nemusíte ale trávit hodiny tryhárděním...

Konec...

Tak co? Vypadáme jako zajímavý server ne? Tak se připoj na náš Discord kde najdeš spoustu leaků z našeho serveru! (https://dsc.gg/arixlandcz)

Arix-Land.cz banner